Każdy człowiek potrzebujący wsparcia duchowego proszony jest o to, by odwiedzić nasz kościół czy parafię, żeby odpowiedzieć sobie na dręczące nas często pytania. Żyjemy w czasach, kiedy pogoń za pieniądzem, za pracą czy codzienna troska o normalne godne życie jest na pierwszym miejscu. W feworze owej walki zapominamy o czymś, co zwykle było dostępne wszędzie i zawsze, czyli o tym, by się zastanowić nad szczęściem i dobrocią.elewacje kompozytowe Szczęście to pojęcie względne, ponieważ dla każdego jest inne, jednak są osoby, które potrzebują wsparcia duchowego, ponieważ dla nich szczęście to psychiczna wolność. W naszej parafii zaczęło działać koło osób współuzależnionych. Zapraszamy wszystkie osoby, które pochodzą z rodzin, w których jest uzależnienie, jakiekolwiek, ponieważ najbardziej cierpią osoby mieszkające z uzależnioną osobą.

To nie ktoś, kto cierpi na uzależnienie jest poszkodowany i się męczy, lecz matka, żona mąż, córka czy inne osoby, spokrewnione i mieszkające z taką osobą. To one muszą na co dzień znosić wiele upokorzeń, bicia, znęcania się czy zwykłego wstydu, gdy naćpana lub pijana osoba jest wytykana palcami i budzi śmiech wśród mieszkańców danej miejscowości. To przede wszystkim dla nich jest owa grupa wsparcia, która ma na celu postaranie się, by nie tyle łatwiej znosić cierpienie, lecz żeby pomóc owej bliskiej osobie i przy okazji a może przede wszystkim sobie.

Niestety takie osoby nie są w stanie samodzielnie sobie poradzić, ponieważ jest to zbyt trudne a dla wielu osób wręcz nie do przejścia. Dlatego oferujemy konkretną pomoc, która pozwoli na uwolnienie się od nałogu lub przynajmniej częściowo rozwiązać problemy, które do niego doprowadziły.

Jonizator wody naczyniowy